Розробка рішень

             Інженерно-проєктний відділ нашої компанії має великий досвід вирішення різних інженерних завдань, пов’язаних як і зі стандартними, так і з індивідуальним проєктуванням. Весь процес підготовки документації автоматизований завдяки використання сучасних графічних програм.

              Проектування систем кондиціонування и вентиляції ведеться в переважно в два етапи:

1-й етап — так званий проект ТЕО (технічно-економічне обгрунтування).

               На цій стадії проектування по багатьом показникам виробляють обладнання і технічно-економічне обгрунтування типу систем, визначають технічні площі для ​​монтування цього обладнання, а також визначення в першому наближенні її основних характеристик:

  • продуктівності по повітрю;
  • холоду и теплу;
  • тип та кількості центральних або автономних кондиціонерів, та їх розташування;
  • тип та витрати тепла, холодоносіїв;
  • тип та кількість холодильних машин, насосів;
  •  встановленої потужності електрообладнання;
  • маси системи.

            При цьому встановлюють попередню вартість системи. Розробляють принципову (попередню) схему системи.
Після затвердження замовником ТЕО розробляють рабочий проект — це найбільш відповідальний етап проєктування.

                  2-й етап — рабочий проект розробляється на основі будівельного планування, теплотехнічних характеристик будівельних конструкцій та технологічного (докладного зі специфікацією) завдання.

           Розробляючи розрахунок тепловологовиділень  та на його основі розрахунок повітрообміну для кождого приміщення, забезпечуючи потрібні параметри.
           Підбирають ообладнання (з визначенням усіх його характеристик), забезпечуючи необхідний повітрообмін та витрати напруги в мережі.
           Позакінченню обитрають тип, принципову схему системи та визначають її характеристики, кількість розподільників повітря та ін.

Далі креслять аксонометрічні схемі мереж повітропроводів і трубопроводів, виконують аеродінамічні і гідравлічні розрахунки, визначають рівень шуму, заповнюють специфікації по обладнанню, матеріалам, арматурі та ін. із зазначенням фірми-виготовлювача та вартість. Після узгодження замовником проект в СЕС ти пожежної інспекції, якщо є зауваження по проекту, вносяться корективи. На основі цієї документації виробляють замовлене обладнання. На цій стадії проєктування закінчується. Робочі креслення передаються монтажникам на об’єкт. Після закінчення монтажних робіт складаються виконавчі креслення та виконавчу сертифікація.

Kak-sostavit-tehzadanie-na-ventilyatsiyu
Кошик