Природна вентиляція

Природна вентиляція відбувається в результаті теплового та вітрового напору. Тепловий напір обумовлений різницею температур, а значить і густини внутрішнього і зовнішнього повітря. Вітровий напір обумовлений тим, що при обдуванні вітром будівлі, з її навітряної сторони утворюється підвищений тиск, а підвітряної – розрідження. Перевагою природної вентиляції є її дешевизна та простота експлуатації. Основний її недолік в тому, що повітря надходить в приміщення без попереднього очищення, а видалене відпрацьоване повітря також не очищується і забруднює довкілля.

Побутова вентиляція

Встановлення пластикових склопакетів в квартирі припиняє роботу природньої системи вентиляції, оскільки герметичність конструкції не допускає приплиі свіжого повітря. Правильному функціонуванню системи вентиляції, в якійсь мірі, сприяє встановлення в конструкцію склопакета припливний клапан, який також здатний регулювати повітрообмін. Але в деяких випадках робота цього пристрою не виправдовує очікування, і вентиляція функціонує не в повній мірі. Встановлення систем вентиляції потребує достатнього досвіду та знання з проєктування та монтажу, тому саме такий процес доцільно доручити спеціалістам. Примусова вентиляція – це складний електронно-механічний пристрій, який монтується до повітровіду, під натяжними стелями нежитлових приміщень(лоджиями, санвузлами, горишніх приміщень та ін.) та при інтегруванні з спліт-системою дає можливість подавати свіже повітря, регулювати температуру та вологість повітря. Вентиляція приміщень – це здорова атмосфера та висока якість життя.

Промислова вентиляція

Система вентиляції офісних приміщень та інших громадських будівель повинна забезпечувати повітрообмін згідно рекомендаціям СНіП та вимогам гігієнічних норм. Природня вентиляція великих приміщень не взмозі виконати поставлених задач, а встановлення пластикових склопакетів значно скорочує і без того слабкі можливості системи. Вентиляція приміщень за допомогою спеціальних пристроїв є оптимальним вихідом їх складного становища. Примусова вентиляція приміщень дає можливість фільтрувати та обігрівати що знаходиться із зовні повітря, а токож регулювати його об’єм. Всі пристрої системи дуже компактні, економічні та не псують інтер’єр приміщення. Грамотно організовані системи вентиляції офісних приміщень дають можливість створити комфортну обстановку в приміщенні та значно підвищити роботоспроможність співробітників. Примусова вентиляція, завдяки своїй ефективноті поступово витісняє устарілі системи. Але зважаючи на складність робіт, розрахунок та встановлення системи вентиляції повинні бути довірені спеціалітсам.

промислове холодопостачання

Промислові холодильні системи широко використовуються, як правило, в харчовій, переробної та фармацевтичної промисловості, на молокозаводах, овочесховищах та спеціалізованих логістичних комплексах. Віп-Комфорт займається поставкою та монтажем сучасного холодильного обладнання, монтажем холодильних та морозильних камер, гарантійним та сервісним обслуговуванням.

пропонуємо послуги:

– обстеження об’єкту, складання плану розміщення обладнання та його підключення;
– оформлення документації, необхідної для роботи;
– монтаж та підключення обладнання;
– введення в експлуатацію, налаштування режимів, калібрування електроніки та механізмів;
Таким чином, наше підприємство здійснює усі єтапи по впровадженню проєкту ” промисловий холод”. Ми не просто привеземо замовлене за каталогом обладнання і залишимо замовника розбиратися з його розміщенням, встановленням та правельному налаштуванню, а й виконаємо усі необхідні встановлення та запуск згідно домовленостям.

Роботи підприємства по вентиляції та промисловому холодопостачанню приміщень

Кошик