Кондиціонування квартири

Кондиціонування приміщень передбачає створення комфортної температури в приміщенні найбільш економічним та ефективним способом. Система кондиціонування повинна забезпечувати швидке зниження температури до заданих велечин, при цьому не перегріваючись та не втрачаючи роботоспроможність. Кожна модель кондиціонеру має свою потужність, яка маркерується на корпусі та вказується в технічному паспорті. Автоматизована система розрахунку вартості обладнання дає можливість провести точні вичислення, виходячи з кількості та розміру кімнат в приміщенні. При точному рахунку кондиціонування приміщення з’являться можливість вибору найбільш ефективного обладнання, а при введенні в певну графу його марку можна дізнатися і його вартість. Слід відзначити, що вибір системи кондиціонування бажано проводити з невеликим запасом по потужності(10-15%), який необхідно при зміні умов експлуатації. Кондиціонування з науковим підхідом дасть можливість зберегти значні кошти.

Кондиціонування котеджу

Розрахунок вартості системи кондиціонування котеджу реалізується двома способами:
1.Кондиціонери мажуть бути автономними пристроями та встановлюватися у всіх кімнатах. Такий підхід забезпечує велику гнучкість управління кожним агрегатом окремо, але відрізняється невисоким показником єкономічночті.
2. Щоб реалізувати з невеликою економічностю кондиціонування приміщення з великою площею, можна застосувати централізований метод. При проєктуванні системи кондиціонування, на єтапі зведення об’єкту прокладаються спеціальні повітроводи, які внаслідок будуть підключатися до центрального агрегату. Забезпечити найбільш ефективне кондиціонування котеджу можна за допомогою спеціальнох системи розрахунку потужності кондиціонеру в залежності від площі кімнати котеджу, заміського будинку. Окремою функцією цього розрахунку являється визначення попередньої вартості необхіднього обладнання певної моделі.

Кондиціонування офісу

Система кондиціонування для офісних приміщень відрізняється підвищеною складністю. В цілому кондиціонування в приміщеннях такого типу проводяться за допомогою центральних систем. При неможливості монтажу подібної системи, яка повинна проводити кондиціонування, застосовують індивідуальне охолодження кожної кімнати за допомогою спліт-систем. Рахунок таких систем кондиціонування можна здійснити і для кожної кімнати окремо, зрівнявши вартість усіх необхідних кондиціонерів з вартістю центральної системи. Оскільки кондиціонери, володіючи різною потужністю, призначаються для приміщень різного об’єму, провести точний розрахунок досить важко. Зазвичай для підтримки комфортної температури в великих приміщеннях витрачаються значні засоби, тому вірний вибір агрегатів дозволяє створити функціональну систему при мінімальних витратах.

Роботи підприємства по кондиціонуванню приміщень

Кошик